landschap hoofding 1

DIENST NAAM FUNCTIE TELEFOON MAIL
Gemeentesecretaris Emma Van der Maelen Gemeentesecretaris 054 89 13 11 emma.vandermaelen@roosdaal.be
Personeel, Organisatie en ICT Elke Notaert Deskundige personeelszaken 054 89 13 12 elke.notaert@roosdaal.be
Personeel, Organisatie en ICT Wim Beeckmans Administratief medewerker 054 89 13 13 wim.beeckmans@roosdaal.be
Personeel, Organisatie en ICT Maggy Van Asbroeck Administratief medewerker 054 89 13 16 maggy.vanasbroeck@roosdaal.be
Personeel, Organisatie en ICT Christophe Van houtem Administratief medewerker 054 89 13 14 christophe.vanhoutem@roosdaal.be
Personeel, Organisatie en ICT Sven Aeyels Deskundige ICT 054 89 13 17 sven.aeyels@roosdaal.be
Welzijn en Vrije Tijd Inge Vanderstappen Administratief hoofdmedewerker 054 89 13 53 inge.vanderstappen@roosdaal.be
Welzijn en Vrije Tijd Nicole Vanschepdael Administratief medewerker 054 89 49 01 nicole.vanschepdael@roosdaal.be
Welzijn en Vrije Tijd - Bibliotheek Dagmar Francois Bibliothecaris 054 89 13 55 dagmar.francois@roosdaal.be
Welzijn en Vrije Tijd - Bibliotheek Mia Rock Bibliotheekmedewerker 054 89 13 55 mia.rock@roosdaal.be
Welzijn en Vrije Tijd - Bibliotheek Stijn Van Droogenbroeck Bibliotheekmedewerker 054 89 13 55 stijn.vandroogenbroeck@roosdaal.be
Welzijn en Vrije Tijd - Bibliotheek Elke Demeyer Bibliotheekmedewerker 054 89 13 55 elke.demeyer@roosdaal.be
Burgerzaken Guy Evenepoel Bestuurssecretaris - Diensthoofd 054 89 13 21 guy.evenepoel@roosdaal.be
Burgerzaken Katrien Van Cleynenbreugel Deskundige burgerzaken 054 89 13 22 katrien.vancleynenbreugel@roosdaal.be
Burgerzaken Naomi De Neef Administratief medewerker 054 89 13 23 naomi.deneef@roosdaal.be
Burgerzaken Anita Ricour Administratief medewerker 054 89 13 24 anita.ricour@roosdaal.be
Burgerzaken Els Van de Velde Administratief medewerker 054 89 13 25 els.vandevelde@roosdaal.be
Financiën Joos Van Droogenbroeck Financieel Beheerder 054 89 13 61 joos.vandroogenbroeck@roosdaal.be
Financiën Leen Eeckhout Deskundige boekhouding 054 89 13 62 leen.eeckhout@roosdaal.be
Financiën Tom Timmermans Deskundige aankopen 054 89 13 63 tom.timmermans@roosdaal.be
Financiën Marleen Haelterman Administratief hoofdmedewerker 054 89 13 64 marleen.haelterman@roosdaal.be
Financiën Veerle Barbé Administratief medewerker 054 89 13 65 veerle.barbe@roosdaal.be
Technische dienst Pieter Geerts Bestuurssecretaris - Diensthoofd 054 89 13 31 pieter.geerts@roosdaal.be
Technische dienst David Van der Mijnsbrugge Deskundige milieu 054 89 13 32 david.vandermijnsbrugge@roosdaal.be
Technische dienst Wim De Geest Hoofddeskundige wegen en gebouwen 054 89 13 33 willem.degeest@roosdaal.be
Technische dienst Wendy De Vriendt Hoofddeskundige ruimtelijke ordening 054 89 13 34 wendy.devriendt@roosdaal.be
Technische dienst Lydia Bulté Woonconsulent 054 89 13 36 lydia.bulte@roosdaal.be
Technische dienst Christine Timmermans Administratief hoofdmedewerker 054 89 13 37 christine.timmermans@roosdaal.be
Technische dienst Nathalie Bauwens Administratief medewerker 054 89 13 38 nathalie.bauwens@roosdaal.be
Technische dienst Mieke Massaer Administratief medewerker 054 89 13 39 mieke.massaer@roosdaal.be
Technische dienst David De Bolle Deskundige GIS en Mobiliteit 054 89 13 42 david.debolle@roosdaal.be
Gemeenschapswacht Gregory Goossens Gemeenschapswacht-vaststeller 054 89 13 40 gregory.goossens@roosdaal.be
Gemeenschapswacht Sofie Syroit Gemeenschapswacht-vaststeller 054 89 13 35 sofie.syroit@roosdaal.be
College burgemeester en schepenen Christine Hemerijckx  Burgemeester    
College burgemeester en schepenen Wim Goossens Schepen    
College burgemeester en schepenen Johan Van Lierde Schepen    
College burgemeester en schepenen Rudy Bracquez Schepen    
College burgemeester en schepenen Herman Claeys Schepen    
College burgemeester en schepenen Mia Langendries Schepen    
College burgemeester en schepenen Johan Linthout Schepen    
Gemeenteraad Linda Van den Eede
Molenveldstraat 22
1760 Roosdaal
Raadslid N-VA 054 33 99 70
0483 20 47 47
linda@vandeneede.com
linda.vandeneede@n-va.be
Gemeenteraad Jan De Boitselier
Gootjesstraat 25
1760 Roosdaal
Raadslid CD&V 0473 88 68 34 jandeboitselier1@gmail.com
Gemeenteraad Veerle Stassijns
Koning Albertstraat 98
1760 Roosdaal
Raadslid N-VA  054 32 34 67  veerlestassijns@telenet.be
Gemeenteraad Karla Muylaert
Poelkstraat 30
1760 Roosdaal
Raadslid Open VLD  0476 41 48 14 karla.muylaert@telenet.be
Gemeenteraad Staf Van Den Bosch
Reigersbaan 22
1760 Roosdaal
Onafhankelijk raadslid  0473 78 22 07 staf.vandenbosch1@gmail.com
Gemeenteraad Linda Van Huylenbroeck
Fr. Van Cauwelaertstr. 1
1760 Roosdaal
Raadslid N-VA 054 33 97 22
0476 30 37 58
willinda@telenet.be
Gemeenteraad Kristof Cooreman
Zavelberg 6
1760 Roosdaal
Raadslid N-VA 0479 39 16 43  kristof.cooreman@gmail.com
Gemeenteraad Emmanuel de Béthune
Brusselstraat 37
1760 Roosdaal
Raadslid CD&V 0486 21 17 50 emmanueldebethune@hotmail.com
Gemeenteraad Koen Muyldermans
Populierstraat 46
1761 Roosdaal
Raadslid CD&V 0498 04 21 42  kmuyldermans@yahoo.co.uk
Gemeenteraad Christiane Bert
Poelkbeekstraat 47
1760 Roosdaal
Raadslid CD&V 054 32 39 48
0475 39 79 61
christiane.bert@wolterskluwer.com
Gemeenteraad Wendy Godaert
Daalbeekstraat 19
1760 Roosdaal
Raadslid N-VA 0472 66 58 05 wendy.appelmansgodaert@hotmail.be
Gemeenteraad Yves Agneessens
Ninoofsesteenweg 247
1760 Roosdaal
Raadslid N-VA 054 59 85 97
0475 70 26 00
yves@moviemax.be
Gemeenteraad Annick Borloo
Herststraat 12B
1761 Roosdaal
Raadslid N-VA

 053 68 00 25
0475 76 21 41

 annick.borloo@hotmail.com
Gemeenteraad Annie De Dobbeleer
Fr. Van Cauwelaertstr. 88
1760 Roosdaal
Raadslid CD&V  0473 94 06 46  adedobbeleer@live.be
Gemeenteraad Luc Vanhalme
Wolvenstraat 5
1760 Roosdaal
Raadslid N-VA  054 33 03 18
0473 80 05 86
 luc.vanhalme@telenet.be
OCMW-raad

Rudy Bracquez
Weverstraat 59
1761 Roosdaal

OCMW-voorzitter CD&V 0495 12 25 65 rudy.bracquez@ocmw-roosdaal.be
OCMW-raad Willy Van Der Perre
Pamelse Klei 68
1760 Roosdaal
OCMW-raadslid CD&V 054 32 48 61  
OCMW-raad Erna Van Zeebroeck
Fr. Van Cauwelaertstr. 62
1762 Roosdaal
OCMW-raadslid CD&V 0497 35 52 53  
OCMW-raad Jan Van den Bosch
Molenstraat 31
1760 Roosdaal
OCMW-raadslid CD&V
Lid Vast Bureau OCMW
054 33 66 24  
OCMW-raad Patricia Van Overstraeten
Rombautstraat4
1760 Roosdaal
OCMW-raadslid CD&V    
OCMW-raad Agnes Eylenbosch
Fr. Van Cauwelaertstr. 80
1760 Roosdaal
OCMW-raadslid N-VA
Lid Vast Bureau OCMW
0485 74 57 47 agnes.eylenbosch@hotmail.com
OCMW-raad Peggy Bulterijs
Lostraat 204
1760 Roosdaal
OCMW-raadslid N-VA 0477 25 19 69 peggy.bulterijs@telenet.be
OCMW-raad Jan Daem
Pastoriestraat 16
1761 Roosdaal
OCMW-raadslid N-VA 0498 57 39 80 jandaem@hotmail.com
OCMW-raad Nadia Van den Spiegel
Dr. Roossenstraat 30
1760 Roosdaal
OCMW-raadslid N-VA 054 33 05 28
0478 65 29 14
nadiavandenspiegel@hotmail.com
info@roosdaal.be - © 2018 Gemeente Roosdaal - Privacyverklaring Roosdaal