landschap hoofding 1


DIENST NAAM FUNCTIE TELEFOON MAIL
Algemeen directeur Emma Van der Maelen Algemeen directeur 054 89 13 11 emma.vandermaelen@roosdaal.be
Adjunct-algemeen directeur Iris Arijs Adjunct-algemeen directeur   iris.arijs@roosdaal.be
Personeel, Organisatie en ICT Elke Notaert Deskundige personeelszaken 054 89 13 12 elke.notaert@roosdaal.be
Personeel, Organisatie en ICT Wim Beeckmans Administratief medewerker 054 89 13 13 wim.beeckmans@roosdaal.be
Personeel, Organisatie en ICT Maggy Van Asbroeck Administratief medewerker 054 89 13 16 maggy.vanasbroeck@roosdaal.be
Personeel, Organisatie en ICT Christophe Van houtem Administratief medewerker 054 89 13 14 christophe.vanhoutem@roosdaal.be
Personeel, Organisatie en ICT Sven Aeyels Deskundige ICT 054 89 13 17 sven.aeyels@roosdaal.be
Welzijn en Vrije Tijd Koen Arijs Cultuurbeleidscoördinator 054 89 13 51 koen.arijs@roosdaal.be
Welzijn en Vrije Tijd Evelien Vanderschueren Deskundige jeugd en sport 054 89 13 52 evelien.vanderschueren@roosdaal.be
Welzijn en Vrije Tijd Inge Vanderstappen Administratief hoofdmedewerker 054 89 13 53 inge.vanderstappen@roosdaal.be
Welzijn en Vrije Tijd Nicole Vanschepdael Administratief medewerker 054 89 49 01 nicole.vanschepdael@roosdaal.be
Welzijn en Vrije Tijd - Bibliotheek Dagmar Francois Bibliothecaris 054 89 13 55 dagmar.francois@roosdaal.be
Welzijn en Vrije Tijd - Bibliotheek Mia Rock Bibliotheekmedewerker 054 89 13 55 mia.rock@roosdaal.be
Welzijn en Vrije Tijd - Bibliotheek Stijn Van Droogenbroeck Bibliotheekmedewerker 054 89 13 55 stijn.vandroogenbroeck@roosdaal.be
Welzijn en Vrije Tijd - Bibliotheek Elke Demeyer Bibliotheekmedewerker 054 89 13 55 elke.demeyer@roosdaal.be
Burgerzaken Guy Evenepoel Bestuurssecretaris - Diensthoofd 054 89 13 21 guy.evenepoel@roosdaal.be
Burgerzaken Katrien Van Cleynenbreugel Deskundige burgerzaken 054 89 13 22 katrien.vancleynenbreugel@roosdaal.be
Burgerzaken Naomi De Neef Administratief medewerker 054 89 13 23 naomi.deneef@roosdaal.be
Burgerzaken Anita Ricour Administratief medewerker 054 89 13 24 anita.ricour@roosdaal.be
Burgerzaken Els Van de Velde Administratief medewerker 054 89 13 25 els.vandevelde@roosdaal.be
Financiën Joos Van Droogenbroeck Financieel directeur 054 89 13 61 joos.vandroogenbroeck@roosdaal.be
Financiën Leen Eeckhout Deskundige boekhouding 054 89 13 62 leen.eeckhout@roosdaal.be
Financiën Tom Timmermans Deskundige aankopen 054 89 13 63 tom.timmermans@roosdaal.be
Financiën Marleen Haelterman Administratief hoofdmedewerker 054 89 13 64 marleen.haelterman@roosdaal.be
Financiën Veerle Barbé Administratief medewerker 054 89 13 65 veerle.barbe@roosdaal.be
Technische dienst Pieter Geerts Bestuurssecretaris - Diensthoofd 054 89 13 31 pieter.geerts@roosdaal.be
Technische dienst David Van der Mijnsbrugge Deskundige milieu 054 89 13 32 david.vandermijnsbrugge@roosdaal.be
Technische dienst Wim De Geest Hoofddeskundige wegen en gebouwen 054 89 13 33 willem.degeest@roosdaal.be
Technische dienst Wendy De Vriendt Hoofddeskundige ruimtelijke ordening 054 89 13 34 wendy.devriendt@roosdaal.be
Technische dienst Lydia Bulté Woonconsulent 054 89 13 36 lydia.bulte@roosdaal.be
Technische dienst Christine Timmermans Administratief hoofdmedewerker 054 89 13 37 christine.timmermans@roosdaal.be
Technische dienst Nathalie Bauwens Administratief medewerker 054 89 13 38 nathalie.bauwens@roosdaal.be
Technische dienst Mieke Massaer Administratief medewerker 054 89 13 39 mieke.massaer@roosdaal.be
Technische dienst David De Bolle Deskundige GIS en Mobiliteit 054 89 13 42 david.debolle@roosdaal.be
Gemeenschapswacht Gregory Goossens GAS-vaststeller 054 89 13 40 gregory.goossens@roosdaal.be
Gemeenschapswacht Sofie Syroit GAS-vaststeller 054 89 13 35 sofie.syroit@roosdaal.be
College burgemeester en schepenen

Wim Goossens
Lostraat 163
1760 Roosdaal

Burgemeester  0477 37 99 84

burgemeester@roosdaal.be

College burgemeester en schepenen

Johan Van Lierde
Hulsbroekweg 4A
1760 Roosdaal

1e Schepen  0498 27 49 62 johan.vanlierde@roosdaal.be
College burgemeester en schepenen Herman Claeys
Eikauterstraat 37
1761 Roosdaal
2e schepen  0474 25 00 07 herman.claeys@roosdaal.be
College burgemeester en schepenen Emmanuel de Béthune
Brusselstraat 37
1760 Roosdaal
3e Schepen  0486 21 17 50

emmanuel.debethune@roosdaal.be

College burgemeester en schepenen An Van den Spiegel
Weverstraat 59
1761 Roosdaal
4e Schepen  0479 28 94 17 an.vandenspiegel@roosdaal.be 

College burgemeester en schepenen

Rudy Bracquez
Weverstraat 61
1761 Roosdaal
5e Schepen  0495 12 25 65 rudy.bracquez@roosdaal.be
Gemeenteraad Linda Van den Eede
Molenveldstraat 22
1760 Roosdaal
Raadslid N-VA    

Gemeenteraad

 

Johan Linthout
Bezenweg 18
1760 Roosdaal
Raadslid CD&V
Effectief lid politieraad
   
Gemeenteraad Kristof Cooreman
Zavelberg 6
1760 Roosdaal
Raadslid N-VA 0479 39 16 43 kristof.cooreman@gmail.com

Gemeenteraad

 

Linda Van Huylenbroeck
Fr. Van Cauwelaertstr. 1
1760 Roosdaal
Raadslid N-VA

 054 33 97 22
0476 30 37 58
 willinda@telenet.be
Gemeenteraad Koen Muyldermans
Populierstraat 46
1761 Roosdaal
Raadslid CD&V  0498 04 21 42 kmuyldermans@gmail.com 
Gemeenteraad Wendy Godaert
Daalbeekstraat 19
1760 Roosdaal
Raadslid N-VA 0472 66 58 05  wendy.appelmansgodaert@hotmail.be 
Gemeenteraad Christiane Bert
Poelkbeekstraat 47
1760 Roosdaal
Raadslid CD&V  054 32 39 48
0475 39 79 61
 bert.christiane@skynet.be 
Gemeenteraad Dirk Evenepoel
Molenstraat 6
1760 Roosdaal

Raadslid Roosdaal-anders
Voorzitter gemeenteraad

 0499 54 03 74  dirkevenepoel@telenet.be

Gemeenteraad

 

Annick Borloo
Herststraat 12B
1761 Roosdaal
Raadslid N-VA

 053 68 00 25
0475 76 21 41

 annick.borloo@hotmail.com

Gemeenteraad

Tom De Koster
Gasthuisstraat 120A
1760 Roosdaal
Raadslid CD&V

 0477 07 38 02  dekostertom@gmail.com
Gemeenteraad Jean Timmermans
Hofmeersstraat 13
1760 Roosdaal
Raadslid N-VA  0484 62 28 24  jean.timmermans@telenet.be
Gemeenteraad Jan Van Den Bosch
Molenstraat 31
1760 Roosdaal
Raadslid CD&V

054 33 66 24  janvandenbosch@hotmail.be
Gemeenteraad Peggy Bulterijs
Lostraat 204
1760 Roosdaal
Raadslid N-VA 0477 25 19 69 peggy.bulterijs@telenet.be
Gemeenteraad Marc Devits
G. Ponchautstraat 27
1760 Roosdaal
Raadslid Groen  0478 33 10 85 marc_devits@telenet.be  
Gemeenteraad Eline De Vos
Mansborrestraat 20
1761 Roosdaal
Raadslid Groen  0476 86 44 34 eline.hl.de.vos@gmail.com 
Politieraad Johan Linthout
Bezenweg 18
1760 Roosdaal
Effectief lid politieraad    
Politieraad Linda Van Huylenbroeck
Fr. Van Cauwelaertstr. 1
1760 Roosdaal
Effectief lid politieraad  054 33 97 22
0476 30 37 58
 willinda@telenet.be 
Politieraad Annick Borloo
Herststraat 12B
1761 Roosdaal
Effectief lid politieraad

 053 86 00 25
0475 76 21 41

annick.borloo@hotmail.com  
Politieraad Tom De Koster
Gasthuisstraat 120A
1760 Roosdaal
Effectief lid politieraad 0477 07 38 02 dekostertom@gmail.com
Bijzonder Comité Sociale Dienst (BCSD) Rudy Bracquez
Weverstraat 61
1761 Roosdaal
Voorzitter 0495 12 25 65 rudy.bracquez@roosdaal.be
Bijzonder Comité Sociale Dienst (BCSD)  Ingrid Devidts
Molenstraat 9
1760 Roosdaal
 Effectief lid N-VA  0494 74 24 97  ingrid.devidts@gmail.com
Bijzonder Comité Sociale Dienst (BCSD) Matthias Wijnant
Knoddelstraat 29
1761 Roosdaal
Effectief lid N-VA  0475 21 63 28 matthias.wijnant1@gmail.com  
Bijzonder Comité Sociale Dienst (BCSD) Jo Timmermans Effectief lid CD&V  0473 40 17 93  timmermans.jo78@gmail.com
Bijzonder Comité Sociale Dienst (BCSD) Katrien De Leener
 Kaaistraat 8
1760 Roosdaal
Effectief lid CD&V  0499 32 13 09  katrien-de-leener@hotmail.be
Bijzonder Comité Sociale Dienst (BCSD) Jürgen Van de Velde
Blijenbergstraat 17
1760 Roosdaal
Effectief lid CD&V  0494 39 65 42  jurgen2227@yahoo.com
Bijzonder Comité Sociale Dienst (BCSD) Magda Vandeborght
Rotstraat 22
1761 Roosdaal
Effectief lid Groen  0498 29 87 74  magda_geert@skynet.be