landschap hoofding 1

Mandatarissen - contactgegevens

DIENST NAAM FUNCTIE TELEFOON MAIL
College burgemeester en schepenen

Wim Goossens
Lostraat 163
1760 Roosdaal

Burgemeester 0477 37 99 84

burgemeester@roosdaal.be

College burgemeester en schepenen

Johan Van Lierde
Hulsbroekweg 4A
1760 Roosdaal

1e Schepen 0498 27 49 62 johan.vanlierde@roosdaal.be
College burgemeester en schepenen Herman Claeys
Eikauterstraat 37
1761 Roosdaal
2e schepen 0474 25 00 07 herman.claeys@roosdaal.be
College burgemeester en schepenen Emmanuel de Béthune
Brusselstraat 37
1760 Roosdaal
3e Schepen 0486 21 17 50

emmanuel.debethune@roosdaal.be

College burgemeester en schepenen An Van den Spiegel
Weverstraat 61
1761 Roosdaal
4e Schepen 0479 28 94 17 an.vandenspiegel@roosdaal.be 

College burgemeester en schepenen

Rudy Bracquez
Weverstraat 59
1761 Roosdaal
5e Schepen 0495 12 25 65 rudy.bracquez@roosdaal.be
Gemeenteraad Linda Van den Eede
Molenveldstraat 22
1760 Roosdaal
Raadslid N-VA    

Gemeenteraad

 

Johan Linthout
Bezenweg 18
1760 Roosdaal
Raadslid CD&V
Effectief lid politieraad
   
Gemeenteraad Kristof Cooreman
Zavelberg 6
1760 Roosdaal
Raadslid N-VA 0479 39 16 43 kristof.cooreman@gmail.com

Gemeenteraad

 

Linda Van Huylenbroeck
Fr. Van Cauwelaertstr. 1
1760 Roosdaal
Raadslid N-VA

054 33 97 22
0476 30 37 58
willinda@telenet.be
Gemeenteraad Koenraad Muyldermans
Populierstraat 46
1761 Roosdaal

Raadslid CD&V

Voorzitter gemeenteraad

0498 04 21 42 kmuyldermans@gmail.com 
Gemeenteraad Wendy Godaert
Daalbeekstraat 19
1760 Roosdaal
Raadslid N-VA 0472 66 58 05 wendy.appelmansgodaert@hotmail.be 
Gemeenteraad Christiane Bert
Poelkbeekstraat 47
1760 Roosdaal
Raadslid CD&V 054 32 39 48
0475 39 79 61
 bert.christiane@skynet.be 
Gemeenteraad Dirk Evenepoel
Molenstraat 6
1760 Roosdaal

Raadslid Roosdaal-anders

 0499 54 03 74  dirkevenepoel@telenet.be

Gemeenteraad

 

Annick Borloo
Herststraat 12B
1761 Roosdaal
Raadslid N-VA

053 68 00 25
0475 76 21 41

annick.borloo@hotmail.com

Gemeenteraad

Tom De Koster
Gasthuisstraat 120A
1760 Roosdaal
Raadslid CD&V

0477 07 38 02 dekostertom@gmail.com
Gemeenteraad Jean Timmermans
Hofmeersstraat 13
1760 Roosdaal
Raadslid N-VA 0484 62 28 24 jean.timmermans@telenet.be
Gemeenteraad Jan Van Den Bosch
Molenstraat 31
1760 Roosdaal
Raadslid CD&V

054 33 66 24 janvandenbosch@hotmail.be
Gemeenteraad Peggy Bulterijs
Lostraat 204
1760 Roosdaal
Raadslid N-VA 0477 25 19 69 peggy.bulterijs@telenet.be
Gemeenteraad Marc Devits
G. Ponchautstraat 27
1760 Roosdaal
Raadslid Groen 0478 33 10 85 marc_devits@telenet.be  
Gemeenteraad Eline De Vos
Mansborrestraat 20
1761 Roosdaal
Raadslid Groen 0476 86 44 34 eline.hl.de.vos@gmail.com 
Politieraad Johan Linthout
Bezenweg 18
1760 Roosdaal
Effectief lid politieraad    
Politieraad Linda Van Huylenbroeck
Fr. Van Cauwelaertstr. 1
1760 Roosdaal
Effectief lid politieraad 054 33 97 22
0476 30 37 58
 willinda@telenet.be 
Politieraad Annick Borloo
Herststraat 12B
1761 Roosdaal
Effectief lid politieraad

 053 86 00 25
0475 76 21 41

annick.borloo@hotmail.com  
Politieraad Tom De Koster
Gasthuisstraat 120A
1760 Roosdaal
Effectief lid politieraad 0477 07 38 02 dekostertom@gmail.com
Bijzonder Comité Sociale Dienst (BCSD) Rudy Bracquez
Weverstraat 61
1761 Roosdaal
Voorzitter 0495 12 25 65 rudy.bracquez@roosdaal.be
Bijzonder Comité Sociale Dienst (BCSD)  Ingrid Devidts
Molenstraat 9
1760 Roosdaal
 Effectief lid N-VA 0494 74 24 97 ingrid.devidts@gmail.com
Bijzonder Comité Sociale Dienst (BCSD) Matthias Wijnant
Knoddelstraat 29
1761 Roosdaal
Effectief lid N-VA 0475 21 63 28 matthias.wijnant1@gmail.com  
Bijzonder Comité Sociale Dienst (BCSD) Jo Timmermans Effectief lid CD&V 0473 40 17 93 timmermans.jo78@gmail.com
Bijzonder Comité Sociale Dienst (BCSD) Katrien De Leener
 Kaaistraat 8
1760 Roosdaal
Effectief lid CD&V 0499 32 13 09 katrien-de-leener@hotmail.be
Bijzonder Comité Sociale Dienst (BCSD) Jürgen Van de Velde
Blijenbergstraat 17
1760 Roosdaal
Effectief lid CD&V 0494 39 65 42 jurgen2227@yahoo.com
Bijzonder Comité Sociale Dienst (BCSD) Magda Vandeborght
Lostraat 8
1760 Roosdaal
Effectief lid Groen 0498 29 87 74 magdavandeborght@outlook.com